Mikroskopy biomedyczne
Mikroskopy elektronowe
Mikroskopy konfokalne
Mikroskopy przemysłowe
Mikroskopy stereoskopowe

Primostar 3

Inteligentny mikroskop dla wydajniejszej pracy w laboratorium

Zarówno w laboratorium, jak i na zajęciach, potrzebne są niezawodne mikroskopy, które w dobrym stanie wytrzymają lata ciężkiej pracy; inwestycja zwróci się tylko, jeśli mikroskopy będą działać sprawnie i niezawodnie – codziennie, przez wiele lat. Najnowszy model zasłużonej linii Primostar oferuje:

⦁ Łatwość obsługi
⦁ Wytrzymałość i stabilność
⦁ Optykę Carl Zeiss
⦁ Innowacyjne rozwiązania
⦁ Modułową budowę
⦁ Korzystność cenową

Primostar 3 łączy to wszystko w swojej solidnej metalowej konstrukcji. Ten wytrzymały i lekki mikroskop został zaprojektowany z myślą o maksymalnej łatwości użytkowania. Zarówno w przypadku nauki, jak i pracy w laboratorium, studenci i pracownicy będą mogli od samego początku skupić się na tym, co najważniejsze.

 

 

 

 

 

Wybierz spośród wstępnie skonfigurowanych pakietów do nauczania lub pracy w laboratorium...

...i uzyskaj precyzyjną konfigurację mikroskopu potrzebną do wykonania danych zadań. Każdy mikroskop jest fabrycznie przygotowany do pracy od razu po wyjęciu z pudełka – zgodnie z modelem działania typu „plug and play”. A jeśli chcesz nauczać online lub połączyć swoje laboratoria w sieć, dzięki bezpłatnej aplikacji do obrazowania ZEISS Labscope jest to łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Primostar 3 to Twój niezawodny partner w mikroskopii – dziś i w nadchodzących latach.

 

 

 

Primo Star iLED
Dzięki temu wariantowi możemy wykorzystać mikroskop do mikroskopii fluorescencyjnej. Łatwa w obsłudze lampa LEDowa pozwala na obserwacje próbek w świetle przechodzącym.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pobierz ulotkę informacyjną:   Primostar 3 PL

Pobierz katalog:   Primostar 3 EN