Newsletter

Zapisz się do newsletteraJoomla Extensions powered by Joobi


Szanowni Państwo!

Zapraszamy do zapisania się do naszego newsletter’a.

W powyższym biuletynie znajdą Państwo wszechstronne informacje dotyczące tematyki związanej z mikroskopią, jak i doniesienia o nowych produktach, które są, lub będą dostępne w naszej ofercie.

Jeśli, tak jak my, staracie się Państwo być na czasie z osiągnięciami w dziedzinach optyki, przetwarzania obrazu, cyfrowej fotografii i filmografii, lub innych pokrewnych zagadnień związanych z współczesną techniką mikroskopową, to serdecznie zapraszamy do zapisania się do naszej publikacji.

Okazyjnie możemy również podzielić się doniesieniami odnośnie szczegółów funkcjonowania naszej firmy, PRO FOTO (takimi jak, dla przykładu, ostatnio obchodzona przez nas 30. rocznica założenia działalności), oraz innymi powiązanymi z nami informacjami.

Udzielamy ponadto porad związanych z bezpiecznym użytkowaniem i czyszczeniem mikroskopów w sytuacji światowej pandemii.

 

Skontaktuj się z nami bezpośrednio za pomocą formularza kontaktu.

Polecamy również zapoznanie się z naszym działem aktualności.

 

Z uwagi na wejście w życie od dnia 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE ("RODO"), a także nowej ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych zachęcamy do zapoznania się z naszą klauzulą RODO / GDPR.