Mikroskopy biomedyczne
Mikroskopy stereoskopowe
Mikroskopy konfokalne
Mikroskopy przemysłowe
Mikroskopy elektronowe

Zeiss Primostar 3

Inteligentny mikroskop laboratoryjny dla wydajniejszej pracy

Zarówno w laboratorium, jak i na zajęciach, potrzebne są niezawodne mikroskopy, które w dobrym stanie wytrzymają lata ciężkiej pracy; inwestycja zwróci się tylko, jeśli mikroskopy będą działać sprawnie i niezawodnie – codziennie, przez wiele lat. Najnowszy model zasłużonej linii Primostar oferuje:

⦁ Łatwość obsługi
⦁ Wytrzymałość i stabilność
⦁ Optykę Carl Zeiss
⦁ Innowacyjne rozwiązania
⦁ Modułową budowę
⦁ Korzystność cenową

Primostar 3 łączy to wszystko w swojej solidnej metalowej konstrukcji. Ten wytrzymały i lekki mikroskop został zaprojektowany z myślą o maksymalnej łatwości użytkowania. Zarówno w przypadku nauki, jak i pracy w laboratorium, studenci i pracownicy będą mogli od samego początku skupić się na tym, co najważniejsze.

 

Wybierz spośród wstępnie skonfigurowanych pakietów do nauczania lub pracy w laboratorium...

...i uzyskaj precyzyjną konfigurację mikroskopu potrzebną do wykonania danych zadań. Każdy mikroskop jest fabrycznie przygotowany do pracy od razu po wyjęciu z pudełka – zgodnie z modelem działania typu „plug and play”. A jeśli chcesz nauczać online lub połączyć swoje laboratoria w sieć, dzięki bezpłatnej aplikacji do obrazowania ZEISS Labscope jest to łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Primostar 3 to Twój niezawodny partner w mikroskopii laboratoryjnej i edukacyjnej – dziś i w nadchodzących latach.

 

Tubus fluorescencyjny

Dołączenie tego akcesorium poszerza możliwości Primostara 3 o mikroskopię fluorescencyjną.

 

 

 

 

 

 

 

 

Zeiss Primostar 1

Dla potrzeb edukacyjnych i nauczania

Wytrzymały, łatwy w obsłudze, z wysokiej jakości optyką i, ponad wszystko, dostępny cenowo: to cechy, które powinny opisywać mikroskop dla potrzeb edukacyjnych.

Primostar 1 spełnia je wszystkie.

Sednem tego mikroskopu edukacyjnego są podstawy – Primostar 1 jest zoptymalizowany pod kątem obserwacji barwionych preparatów biologicznych w jasnym polu. Dostępny w gotowej konfiguracji jest przygotowany do natychmiastowej pracy, wystarczy tylko podłączyć aby móc od razu rozpocząć Wasze odkrycia. Wysokiej jakości materiały i energooszczędne oświetlenie LED zapewnia, że Primostar 1 jest zarówno efektywnym narzędziem do nauczania, jak i również długoterminową, wysoce opłacalną inwestycją.

 

  

 

Pobierz ulotkę informacyjną:   Primostar 3 PL

Pobierz katalog:   Primostar 3 EN

Pobierz ulotkę informacyjną:   Primostar 1 EN

 

Jesteś zainteresowany zakupem lub potrzebujesz więcej informacji?
➤  Skontaktuj się z nami!