Mikroskopy biomedyczne
Mikroskopy stereoskopowe
Mikroskopy konfokalne
Mikroskopy przemysłowe
Mikroskopy elektronowe

Laboratorium i edukacja

Mikroskopy dla laboratorium i edukacji to grupa mikroskopów o różnorodnej konstrukcji, zwykle zaliczanych do innych działów, tu połączona ze względu na przeznaczenie do prostych zadań w różnorodnych laboratoriach oraz do edukacji w szkołach wyższych i średnich zawodowych.

 

Mikroskopy stereoskopowe - tory optyczne mikroskopu stereoskopowego, oddzielne dla obu oczu, dają obraz postrzegany przez nasz umysł jako trójwymiarowy.

Mikroskop Stemi 305 jest mikroskopem zintegrowanym co pozwoliło zminimalizować ilość kabli i opakowań. Ten nowy model mikroskopu stereoskopowego łączy ze sobą doskonałą jakość optyki z łatwością obsługi oraz zintegrowane oświetlenie z możliwością użycia technik mieszanych. Ergonomiczne nachylenie tubusów pod kątem 45° zapewnia duży komfort pracy podczas długiego mikroskopowania. Występuje w kilku opcjach: konwencjonalnej dwuocznej, umożliwiającej dokumentację z portem do podłączenia kamery oraz wykorzystującej zintegrowaną kamerę Wi-Fi, bezprzewodowo przesyłającą obraz do aplikacji Labscope. Szeroka gama statywów i akcesoriów

 

 

Mikroskopy biomedyczne - Zarówno w laboratorium, jak i na zajęciach, potrzebne są niezawodne mikroskopy, które w dobrym stanie wytrzymają lata ciężkiej pracy; inwestycja zwróci się tylko, jeśli mikroskopy będą działać sprawnie i niezawodnie – codziennie, przez wiele lat.
Najnowsze modele zasłużonej linii Primostar oferują:

  • Łatwość obsługi
  • Wytrzymałość i stabilność
  • Optykę Carl Zeiss
  • Innowacyjne rozwiązania
  • Modułową budowę
  • Korzystność cenową

Do wyboru: wszechstronny Zeiss Primostar 3, z duzymi mozliwosciami wyposażenia, edukacyjny Zeiss Primostar 1 i fluorescencyjny Zeiss Primo Star iLED - doskonała optyka Zeiss, wysokiej trwałości materiały, nowoczesnym i interesującym wzornictwie

 

 

Mikroskop odwrócony Primovert ma zastosowanie od rutynowych prac laboratoryjnych, poprzez obserwację hodowli komórkowych, po wspieranie zaawansowanych prac naukowo-badawczych, jako mikroskop pomocniczy dla szybkiej i skutecznej kontroli żywych komórek. Typowe aplikacje dla mikroskopu Primovert to badania onkologiczne, HIV, badania genetyczne ludzi, roślin, zwierząt oraz szeroko rozumiana biologia komórki.

 

Primovert iLED doskonale nadaje się do codziennej pracy z kulturami komórkowymi. Możesz szybko i skutecznie zbadać komórki niezabarwione w kontraście fazowym, a także komórki znakowane GFP w kontraście fluorescencyjnym, po prostu przełączając technikę kontrastu bezpośrednio na statywie.