Mikroskopy biomedyczne
Mikroskopy stereoskopowe
Mikroskopy konfokalne
Mikroskopy przemysłowe
Mikroskopy elektronowe

Zeiss Apotome 3

"

Apotome 3 to technologia, której celem jest zwiększenie rozdzielczości obrazu próbek fluorescencyjnych poprzez użycie specjalnej siatki ograniczającej wpływ światła rozproszonego. Moduł Apotome 3 jest kompatybilny z mikroskopami Zeiss, a jego pełny potencjał odkrywamy z oprogramowaniem ZEN. Genialnie proste rozwiązanie pozwala na najlepsze wyniki w badaniu próbek przy użyciu sekcjonowania optycznego.

Twórz przekroje optyczne swoich próbek fluorescencyjnych - dzięki oświetleniu strukturalnemu usuwanie rozproszonego światła staje się proste i wydajne, co pozwala w pełni skupić się na badaniach. ZEISS ApoTome 3 rozpoznaje powiększenie i przesuwa odpowiednią siatkę na ścieżkę wiązki. Następnie system oblicza przekrój optyczny na podstawie wielu obrazów z różnymi pozycjami siatki. Jest to całkowicie niezawodny sposób na usunięcie rozproszonego światła, nawet w przypadku grubszych preparatów. Jednak Twój system pozostaje tak samo łatwy w obsłudze jak zawsze. Otrzymujesz obrazy o wysokim kontraście w najlepszej możliwej rozdzielczości - po prostu genialne przekroje optyczne.

 

  • Wspaniałe przekroje optyczne: Apotome.3 jest dostarczany z trzema siatkami o różnej geometrii, zapewniając najlepszą rozdzielczość niezależnie od wybranego powiększenia.

 

  • Swobodny wybór źródła światła i barwników: Apotome.3 dostosowuje się do Twoich fluoroforów i źródeł światła. Dzięki temu zachowujesz elastyczność, gdy Twoje eksperymenty ewoluują pod względem złożoności i wymagań.

 

  • Więcej informacji strukturalnych: Twoje utworzone obrazy są jeszcze bardziej ulepszane przez dekonwolucję, przy użyciu opatentowanego algorytmu oświetlenia strukturalnego. Lepiej rozpoznawaj ważne struktury badanych obiektów.

  

Dane techniczne:

  • kompatybilność ze statywami Axio Observer, Axio Imager, Axio Zoom.V16,
  • rekomendowane obiektywy: C-Apochromat, Plan-Apochromat, EC Plan-Neofluar,
  • kompatybilne oświetlenie: Colibri, HXP 120 C, HBO, XBO
  • rekomendowane kamery z dużym zakresem dynamiki
  • kompatybilność z oprogramowaniem ZEN

 

 

Pobierz katalog:   ZEISS ApoTome.3 EN